Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z Toma Cruise je důchodce, z jeho syna tlouštík: Hoši stárnou a přitom ztrácí šarm

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Tom Cruise (57) kdysi býval jedním z nejkrásnějších herců a ženy po něm doslova prahly. To je ale nyní minulostí. Už dávno to není takový fešák. Tom byl zachycen i se synem Connorem (24) v Londýně a nutno podotknout, že ani jednomu stárnutí neprospívá. Z Toma se stal doslova důchodce a z jeho syna tlouštík.

Idol, hvězda a sen každé ženy. Těmito slovy byste jistě kdysi mohli definovat herce Toma Cruise Tomu je už ale konec. Tom už zdaleka není takový fešák, jak si ho všichni pamatujeme. Je z něho vyžilý důchodce a zdá se, že ani udržování postavy ho moc nezajímá. Stal se z něho sešlý stařec s pivním pupkem.

Ani jeho syn nevypadá zrovna ve formě. Chlapci Cruisovi byli spatřeni v ulicích Londýna a všechny doslova vyděsili. Nejen Tom vypadá příšerně, ale i čtyřiadvacetiletý Connor svou vizáží všechny překvapil. Vypadá sice spokojeně, to ano. Ale jen proto, že zřejmě právě snědl všechno, na co přišel. Je z něho chlap jako hora. Kila jdou s přibývajícím věkem nahoru, ale jemu to očividně nevadí. Adoptivní syn Toma Cruise má zkrátka velký apetit.

Na veřejnosti Connora moc vidět není a obzvlášť ne v přítomnosti slavných rodičů. Connor si žije svůj skromný život bez záře reflektorů a užívá si to. Zdá se, že jako DJ už moc nepůsobí, ale našel si jinou zálibu. Věnuje se rybaření a dle jeho sociální sítě si to dost užívá. Podívejte se do fotogalerie, jak Tom šíleně zestárnul a jeho syn přibral.

Connora si adoptoval Tom s tehdejší manželkou Nicole Kidman během jedenáctiletého manželství. Pár si tehdy společně s Connorem osvojil i jeho sestru Isabellu.

Související články

Další články