Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Z tohoto experimentu jsou v šoku všichni rodiče. Ukázalo se totiž, jak jednoduše jde unést dítě! A stačí tak málo

Zdroj: YouTube.com
Rodiče po celém světě jsou z tohoto videa v šoku. Sociální experiment totiž ukázal, jak jednoduché je obalamutit dítě a unést ho.

Učili nás to už od dětství. Když ti cizí člověk u školy nabízí bonbóny, uteč. Doba se změnila, na bonbóny už se děti nalákat nenechají. Všemožní úchyláci jdou na to rafinovaněji prostřednictvím sociálních sítí Rodiče vědí, kde mají být ostražití.

Jenže experiment, který vyzkoušel youtubový vtipálek Joey Salads, otevřel rodičům oči a stačilo skutečně málo. Odmala je dětem vštěpováno, že se nemají bavit s cizími lidmi, ale co když hodný a na první pohled sympatický pán přijde na hřiště s tak roztomilým štěňátkem Nabídne dětem, že si ho mohou pohladit, hrát si s ním, a děti jsou vzhledem ke své naivitě lapeny.

Než se Salads v rámci svého pokusu k dětem přiblížil, domluvil se předem s jejich dohlížejícími rodiči. Všichni do jednoho si byli jisti výchovou a nedůvěřivostí svých ratolestí. Jenže chyba lávky! Podívejte se na video a sledujte překvapivou reakci dětí, která přihlížejícím rodičům vyrazila dech. Tak snadné by bylo unést je…

Související články

Další články