Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z tohohle by asi Vladko zkolaboval, ale tady je 5 důvodů, proč by se měl svalovec Castello vrátit do VyVolených

Thomas Castello
Zdroj: archiv FTV Prima

Ve Vile si většina oddychla, když soutěž opustil hradecký svalnatec Thomas Castello (38). Závislák na svých vlastních hysterákách Vladko si sice občas ještě nějaký ten psycho výstup neodpustí, jinak to ale vypadá, že je ve Vile klid jak v lese Řáholci. Přestože se jistě najde dost lidí, kteří budou nesouhlasit, tady je 5 důvodů, proč by se zpátky do soutěže měl Castello vrátit.

  1. Ve Vile je bez něj nuda. To je prostě pravda! Štáb může vymyslet sebezajímavější úkoly, ale chvíle, kdy mezi sebou Vladko a Thomas vedli konverzace, při kterých se hysterický gay byl schopný oběsit na svých chlupech v nose, ničím nenahradí.
  2. Když Castello mluví, tak většinou nepřemýšlí. Co si budeme povídat, hradecký samec není zrovna žádný filozof (ale to naši politici také ne) a z jeho úst občas padala moudra, která by se měla tesat (tedy alespoň v bublinách časopisu Trnky brnky).
  3. Castello od začátku svého pobytu ve Vile dával najevo, jak je homofobní. Přitom ale netušil, jak moc se homosexuálům jeho svalnaté tělo a plešatá hlava líbí. Představte si třeba, že by ho požádali o rozhovor do některého ze svých magazínů. Vsadíme se, že i „čtyřprocentní“ menšina by ho ráda viděla zase na obrazovce.
  4. Soutěžící pobytem ve Vile tloustnou. Castello si sice nechal poslat činky, ale spíš než jim se věnoval zvedání Zdeniččiných silikonů, také mu po pár týdnech narostlo panděro a objem jeho svalů se zásadně ztenčil. Byla by legrace pozorovat, jak se tento bývalý kulturista mění na horu sádla.
  5. Castello dokáže lidi vytočit už jen tím, že je. A to je, oč tu běží. Říkejte si, co chcete, takhle provokativní postava do téhle soutěže patří, protože nikdo není zvědavý na mírumilovné obyvatele, ale na pořádné hráče, kteří jsou schopni pro výhru 5 milionů korun zvednout svým konkurentům tlak na hranici kolapsu.

Související články

Další články