Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z toho Rytmus radost mít nebude: Jasmině Alagič se zastesklo po expříteli!?

Zdroj: eXtra.cz/Profimedia.cz
+ Dalších 66 fotografií
Láska jako trám, který začíná trouchnivět? Rytmus (41) a Jasmina Alagič (28) se od sebe nehnou na krok a zamilovanými fotkami se to na jejich profilech jenom hemží. Ale tak jako každý, i moderátorka SuperStar 2018 má minulost. A tento týden se k ní začala podezřele vracet!

Jasmino, nezahrávej si s ohněm! Rytmus je sice dobrák od kosti, ale podraz za ty roky v drsné rapové branži vycítí na kilometry daleko.

Krásná moderátorka SuperStar 2018 se ve čtvrtek vypravila do bytového domu v bratislavské Petržalce, kde dřív žila se svým expřítelem. Přistihli ji tam paparazzi slovenského serveru pluska.sk. A otázka, co tam dělala, může mít hned několik odpovědí.

Ještě předtím, než se nastěhovala k Rytmusovi, bydlela podle novinářů našich východních sousedů právě s bývalým partnerem. A včera večer to nevypadalo, že si přijela jen pro pár zbylých věcí. Když totiž dům přes garáž opouštěla, měla pouze malou kabelku. Měla snad cíleně namířeno za svým ex?

Rytmus by z toho radost určitě neměl. Ale vzhledem k tomu, že si o pár desítek minut později užívali romantické chvíle na rapperově terase s výhledem na Dunaj, se v jejich vztahu zatím nekoná ani maličká bouřička.

Související články

Další články