Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Z toho pohledu pálí oči: Monika Štiková ukázala holou ZADNICI s pupínky! FOTO UVNITŘ

+ Dalších 16 fotografií
Nechutná Štika
Rozhádala se s rodinou a prchla do Německa, kde žije na hromádce s mladým hokejistou, jemuž by mohla dělat mámu. Monika Štiková (46) ale každý den dokazuje, že může zajít ještě dál. Vyfotila si svou sádelnatou zadnici, kterou nehyzdí pouze tuk!

Monika Štiková (46) nechce přijít o zajdu s hokejkou, a tak už několik týdnů hubne. Nedá se říct, že by na postavě dřela. Zkrátka si zaplatila měsíční program a denně jí vozí jídlo v krabičce.

A podle toho to taky vypadá. Pár kil šlo sice dolů, ale jinak je stará Štiková pořád osobou, které se neleknete pouze v noci. Sama si to ale nemyslí. „Myslím, že to funguje,“ napsala máma Ornelly (25) a Charlotte (22) na Instagram k fotce, na které špulí zadnici.

Talent na znechucení lidí v sobě Monika Štiková nezapře. Soudnost je pro ni evidentně sprosté slovo. Tuhle fotku by mohli vystavovat v posilovnách jako odstrašující případ.

„Myslíte, že to funguje? To se pozná podle těch beďarů na zadku?“ shrnula Dominika za všechny, kteří by Štikové nejradši zaplatili plastiku!

Mohlo by vás zajímat

Další články