Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z toho pohledu pálí oči: Monika Štiková ukázala holou ZADNICI s pupínky! FOTO UVNITŘ

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Nechutná Štika
Rozhádala se s rodinou a prchla do Německa, kde žije na hromádce s mladým hokejistou, jemuž by mohla dělat mámu. Monika Štiková (46) ale každý den dokazuje, že může zajít ještě dál. Vyfotila si svou sádelnatou zadnici, kterou nehyzdí pouze tuk!

Monika Štiková (46) nechce přijít o zajdu s hokejkou, a tak už několik týdnů hubne. Nedá se říct, že by na postavě dřela. Zkrátka si zaplatila měsíční program a denně jí vozí jídlo v krabičce.

A podle toho to taky vypadá. Pár kil šlo sice dolů, ale jinak je stará Štiková pořád osobou, které se neleknete pouze v noci. Sama si to ale nemyslí. „Myslím, že to funguje,“ napsala máma Ornelly (25) a Charlotte (22) na Instagram k fotce, na které špulí zadnici.

Talent na znechucení lidí v sobě Monika Štiková nezapře. Soudnost je pro ni evidentně sprosté slovo. Tuhle fotku by mohli vystavovat v posilovnách jako odstrašující případ.

„Myslíte, že to funguje? To se pozná podle těch beďarů na zadku?“ shrnula Dominika za všechny, kteří by Štikové nejradši zaplatili plastiku!

Související články

Další články