Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z toho mrazí: Sousedé zavražděného prvňáčka (†7) z Pardubic promluvili

horor
Z neděle na pondělí se stala v Pardubicích strašlivá tragédie. Policie našla zavražděného sedmiletého chlapečka. Mezi prvními podezřelými byl chlapečkův otec. Nyní promluvili otřesení sousedi, kteří si událost nedokáží vysvětlit.

Pardubicemi otřásla hrozná tragédie. Byl tam zavražděn nevinný prvňáček, pachatelem by mohl být podle televize Nova jeho vlastní otec. Nyní promluvili i sousedé, kteří rodinu znali a nemohou pochopit to, co se stalo.

„Rozhodně to musel být zkrat. Jeho starší brácha ho tady za ruku vodil do školy. Taková tragédie!“ řekl Blesku jeden ze sousedů. „Vůbec nevím, proč by to dělal, byl to celkem slušný hoch,“ prozradil televizi Prima další ze sousedů.

Co se stalo za zdmi rodinného domu, je pro všechny velkou záhadou. „Byl to klidný, hodný člověk,“ řekla žena ze sousedství na adresu podezřelého otce.

„Vůbec to nechápeme, jsme z toho v šoku. Byl to hodný chlap, o rodinu se staral, měl normální zaměstnání. Jeho žena měla nějaké problémy, i s alkoholem, o děti se odmítala starat,“ sdělili pro server idnes.cz další sousedé.

Záchranka, kterou zavolal kdosi ve městě, vyjížděla v pondělí hodinu po půlnoci k „vyšinutému chlapovi“. Na místě však našli mrtvého sedmiletého chlapečka. Záchranáři se ho snažili hodinu oživovat, bohužel marně. Pokud se potvrdí, že zabíjel opravdu otec dítěte, hrozí mu až výjimečný trest.

Související články

Další články