Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Lidská zrůdnost nezná mezí: Tygry vařili jako kuřata na polévku. FOTO pro otrlé

+ Další 2 fotografie
Případ ohledně nelegálního zabíjení tygrů hnul nedávno celou republikou. V pondělí byla zahájena razie ve třech objektech, kde se toto kruté jednání mělo odehrávat. Hrůzný čin se odehrával v Zooparku Bašť, který vlastní Ludvík Berousek, jenž je známý z cirkusáckého klanu. Co však detektivové našli při zásahu v Zooparku a pražské Sapě, je otřesné...

Případ zabíjení a týrání tygrů začal nabírat na pořádných obrátkách. Případ Ludvíka Berouska a jeho tygrů, kteří byli zabíjeni pro komerční účely, otřásl mnoha lidmi.

Odporné zacházení se mělo dít v Zooparku nedaleko Prahy. Odtamtud mělo putovat tygří maso a další části ze zvířete na pražskou vietnamskou tržnici Sapa.

Po pondělní razii bylo na místě policisty objeveno několik důkazů jako tygří kosti a vytrhané drápy. Našel se také postřelený tygr a tygří vývar, který se dá prodat za velmi tučnou sumu peněz. Gram tygřího vývaru se na černém trhu prodá za více než 1500 korun. Na místě byla také nalezena stažená kůže zvířete.

Všechny tyto věci měly sloužit Vietnamcům z pražské Sapy k pašování na asijský trh. V úterý byli nakonec za tyto otřesné nelegální činy obviněni tři lidé.

Mohlo by vás zajímat

Další články