Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lidská zrůdnost nezná mezí: Tygry vařili jako kuřata na polévku. FOTO pro otrlé

Zdroj: celní správa
+ Další 2 fotografie
Případ ohledně nelegálního zabíjení tygrů hnul nedávno celou republikou. V pondělí byla zahájena razie ve třech objektech, kde se toto kruté jednání mělo odehrávat. Hrůzný čin se odehrával v Zooparku Bašť, který vlastní Ludvík Berousek, jenž je známý z cirkusáckého klanu. Co však detektivové našli při zásahu v Zooparku a pražské Sapě, je otřesné...

Případ zabíjení a týrání tygrů začal nabírat na pořádných obrátkách. Případ Ludvíka Berouska a jeho tygrů, kteří byli zabíjeni pro komerční účely, otřásl mnoha lidmi.

Odporné zacházení se mělo dít v Zooparku nedaleko Prahy. Odtamtud mělo putovat tygří maso a další části ze zvířete na pražskou vietnamskou tržnici Sapa.

Po pondělní razii bylo na místě policisty objeveno několik důkazů jako tygří kosti a vytrhané drápy. Našel se také postřelený tygr a tygří vývar, který se dá prodat za velmi tučnou sumu peněz. Gram tygřího vývaru se na černém trhu prodá za více než 1500 korun. Na místě byla také nalezena stažená kůže zvířete.

Všechny tyto věci měly sloužit Vietnamcům z pražské Sapy k pašování na asijský trh. V úterý byli nakonec za tyto otřesné nelegální činy obviněni tři lidé.

Související články

Další články