Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Z toho má radost hlavně Rytmus: Těhotné Jasmině KRÁSNĚ BOBTNÁ DEKOLT

+ Dalších 80 fotografií
Dopřává si
Moderátorka a rapper čekají svého prvního potomka, který by se měl narodit v létě. Těhotenství už začalo být na krásné Slovence znát a také si ho podle všeho dost užívá. Víkend plný sluníčka si jela zamilovaná dvojice užít na Jasminin oblíbený Balkán, kde si nastávající maminku Rytmus náležitě hýčkal.

Jasmina si své první těhotenství náležitě užívá. Aby také ne, když o ni Rytmus (42) pečuje jako o princeznu, moderátorka se jistě cítí jako v bavlnce a nebojí se ani přebytečných těhotenských kil. Snoubenci si na dovolené dopřávali bohaté snídaně a Jasmina se netají ani fotkami, kde si dopřává megalomanský zmrzlinový koktejl se šlehačkou.

Na Jasmině už jsou zvětšené proporce znát a vedle roztomilého bříška se jí pěkně zvětšila i prsa. Z toho má jistě radost ona sama, ale především Rytmus, který si svoji milou v přiléhavém bílém triku natočil na mobil.

Těhotná moderátorka zveřejnila také fotku na Instagramu v puntíkovaných šatech, ve kterých má opravdu bujné poprsí. I komentující si nemohli nevšimnout, že Jasmině prsa opravdu vyrostla. „Prsia ti uz riadne narástli…,“ poznamenala jedna z nich. „Ked vidim tie bonusy tehotenstva, tak asi uz aj ja chcem byt tehotna,“ doplnila další a nám nezbývá nic jiného než pyšnému Rytmusovi pogratulovat k tak nádherné budoucí mamince jeho dítěte.

Mohlo by vás zajímat

Další články