Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z toho chytí Vladko hysterák! Skandální knihu Tomáše Řepky chtěly podepsat stovky lidí. Takhle vypadá fronta jak na prezidenta!

Podepsat knihu Tomáše Řepky přišlo obrovské množství lidí. Takovou
frontu snad nezažil ani Vladko, když vyhrál první VyVolené.
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz
+ Další fotografie

Bývalý špičkový fotbalista Tomáš Řepka (40) se vytasil s knihou Neuhýbám, jejíž obsah rozhodně hne žlučí jak lidem okolo fotbalu, tak i jeho bývalé manželce a dětem, se kterými od doby, co začal žít s Vlaďkou Erbovou, nemají dobré vztahy. Na jeho autogramiádě se strhl o knihu takový zájem, že se celým obchodním centrem, kde se akce konala, táhla nekonečně dlouhá fronta

Když se na veřejnost dostala informace o tom, že Řepkova nová partnerka je Vlaďka Erbová, začaly se vyjevovat i skutečnosti ze soukromého života exmanželů Řepkových a i to, jak jeho bývalka Renata častuje Erbovou výrazy hodné dlaždiče. Bývalý český fotbalový obránce a reprezentant se rozhodl ze svých zkušeností vypsat, a jak bylo vidět na nedávné autogramiádě, o tuto knihu je obrovský zájem. Obchodní centrum zaplnilo obrovské množství lidí, kteří se nemohli dočkat, až jim Řepka knihu podepíše.

Nekonečnou frontu zájemců by jistě obdivoval i Vladko Dobrovodský (35), který se v poslední řadě VyVolených proslavil hláškou, že na něj po prvním vítězství stála řada delší než na prezidenta. Realita ale byla trošku jiná, po Vladkovi navíc teď už nikdo neštěkne, a jestli se mu nedávno vyhrané peníze rozkutálejí tak rychle, jako výhra z první řady, bude rád i za frontu o třech lidech.

Související články

Další články