Bývalý špičkový fotbalista Tomáš Řepka (40) se vytasil s knihou Neuhýbám, jejíž obsah rozhodně hne žlučí jak lidem okolo fotbalu, tak i jeho bývalé manželce a dětem, se kterými od doby, co začal žít s Vlaďkou Erbovou, nemají dobré vztahy. Na jeho autogramiádě se strhl o knihu takový zájem, že se celým obchodním centrem, kde se akce konala, táhla nekonečně dlouhá fronta

Když se na veřejnost dostala informace o tom, že Řepkova nová partnerka je Vlaďka Erbová, začaly se vyjevovat i skutečnosti ze soukromého života exmanželů Řepkových a i to, jak jeho bývalka Renata častuje Erbovou výrazy hodné dlaždiče. Bývalý český fotbalový obránce a reprezentant se rozhodl ze svých zkušeností vypsat, a jak bylo vidět na nedávné autogramiádě, o tuto knihu je obrovský zájem. Obchodní centrum zaplnilo obrovské množství lidí, kteří se nemohli dočkat, až jim Řepka knihu podepíše.

Nekonečnou frontu zájemců by jistě obdivoval i Vladko Dobrovodský (35), který se v poslední řadě VyVolených proslavil hláškou, že na něj po prvním vítězství stála řada delší než na prezidenta. Realita ale byla trošku jiná, po Vladkovi navíc teď už nikdo neštěkne, a jestli se mu nedávno vyhrané peníze rozkutálejí tak rychle, jako výhra z první řady, bude rád i za frontu o třech lidech.