Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z toho by se Jardovi zlomila hokejka: Veronika Kopřivová se opět odhalila a ukázala ještě víc

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová si aktuálně užívá dovolené v Mexiku se svojí láskou Mirkem Dubovickým (28) a se svými fanoušky se dělí o dost provokativní snímky. Téměř nahou fotku ve sprše, kde křehká blondýnka ukazuje prsa z profilu, asi čekal málokdo. A k údivu všech bývalá Jágrova láska ještě přitvrdila - odhalila zadeček v tangách, dokonalé nohy a drobná ňadra, která si zakrývala jen prsty ruky.

Veronika Kopřivová je na zasloužené dovolené v Mexiku, kam se přemístila z Floridy, a se svým přítelem Mirkem Dubovickým si užívá sluníčka a relaxu. Na Instagramu se chlubí jednou provokativní fotkou za druhou a své fanoušky nepřestává překvapovat.

Sérii odhalených snímků z dovolené odstartovala krásná blondýnka fotkou ze sprchy , kde už nechala nahlédnout na svá drobná ňadra z profilu a ukázala kus zadečku v tangách. Fanoušky zaujala nejen kompozice snímku, na kterém Veroniku svlažuje voda z mušle, ale i její dokonalé tělíčko, při pohledu na něž se mnohým zatajil dech.

Můj kluk fotí

Veroniku vyfotil v pohybu na pláži její Míra a kráska se s ještě odhalenější fotkou taktéž pochlubila na sociální síti. „Můj kluk fotí rád momentky, fotí hezky, když nemá fotit,“ napsala k fotce Kopřivová, která přiznala, že smazala fotku, na které byla podobně odhalená a která získala přes 6 tisíc lajků.

Zatímco její expartner Jaromír Jágr je stále bez partnerky, Kopřivová si náhradu našla už dávno. S modelem a kickboxerem Miroslavem Dubovickým (28) jí láska jenom kvete. Snad mu nezačne vadit, že se Veronika ráda odhalí i před zraky jiných mužů.

Podívejte se do galerie, jak Kopřivovou může vidět jenom Míra a na co může česká hokejová legenda už jenom vzpomínat.

Související články

Další články