Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Z toho budete paf, tady vládnou jen ženy! 3 drsné země, kde chlap nemá žádná práva

Nejsou to žádné křehotinky, které mají na všechno chlapa. Tyto ženy si vystačí naprosto ve všem samy a mužské pohlaví nepotřebují takřka k ničemu. Matriarchát opravdu existuje a možná byste se divili, na kolika místech světa opravdu je!

Matriarchát se vždycky považoval za mýtus, jsou však místa na zemi, kde opravdu vládnou jen ženy! Společenství žen je ovšem v těchto krajích mnohem drsnější, než se na první pohled zdá. Nejsou to žádné éterické víly, ale pořádně drsné holky. Muži v jejich životě nemají skoro žádná práva, a tak se s nimi i jedná.

Žena byla odjakživa objektem obdivu a mateřské lásky. Tyto ženy jsou však o mnoho drsnější než kdejaký zápasník MMA. Tyhle květinky vládnou pořádně tvrdou rukou! Od malička jsou ostatními ženami takto vychovávané a mužů si vůbec neváží.

Tyto ženy nejsou ani žádné drobotinky, jejich heslem je: Ve velikosti je síla. Jsou to většinou korpulentnější dámy, které jen tak něco nezastraší a pro ránu nejdou daleko. Dámy mají svoje společenství hlavně v Mexiku. Na jihu Mexika ve státe Oaxaca jsou opravdu velmi tvrdé ženy. Při slavnostech spolu mohou tančit jen ženy s ženami, muži se mohou pouze dívat.

Navrch mají také ženy v Himalájích. Monsuové přisuzují všechnu sílu ženám. Veškeré rozhodování je tu na nich. Podobně je tomu také na území Indie. Kmen Khásí se tu například velmi stydí, když se v porodnici narodí chlapeček. Odpovědnost mužů končí rozmnožováním, na nic dalšího nemají právo.

Mohlo by vás zajímat

Další články