Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Z tlusťošky se stala tahle sexy fitness trenérka. Tuhle proměnu nepochopíte!

Zdroj: profimedia.cz
Asa English (26) byla dříve peciválka, která se ráda válela a jedla. Jenže nyní je z ní sexy kost, za kterou se otočí každý chlap. Dokonce se stala hvězdou Instagramu! Jak to dokázala?

Asa English (26) se ráda válela a nesportovala. Když se ale viděla na fotografii v bikinách, jednoho dne se zhrozila. Řekla si, že takhle to dál nejde a jestli bude ve svém životním stylu pokračovat, tak to skončí špatně. A tak se rozhodla něco udělat se svým tělem a během několika měsíců prošla neuvěřitelnou transformací Z peciválky se stala fitness trenérkou. Na krásku upozornil portál The Sun.

Vyhýbala se nezdravým jídlům a vydala se do posilovny. Podařilo se jí zhubnout 4 velikosti a proměnila se v úplně v jinou ženu. Cvičení ji totiž začalo bavit a trvalo to jen pár měsíců a stala se z ní fitness trenérka. Navíc má nyní obrovskou fanouškovskou základu a stala se hvězdou Instagramu, kde ji sleduje přes 400 tisíc lidí, kteří jí chválí její sexy postavu a libový zadeček

"Nenáviděla jsem se. Připadala jsem si odporná. A když jsem viděla svoji fotku v bikinách, zhrozila jsem se," řekla pro The Sun Asa. "Moje babička mě pořád něčím krmila, ale musela jsem už říct dost," směje se. Nyní je z ní opravdu sexy kost Podívejte se do galerie!

Související články

Další články