Asa English (26) se ráda válela a nesportovala. Když se ale viděla na fotografii v bikinách, jednoho dne se zhrozila. Řekla si, že takhle to dál nejde a jestli bude ve svém životním stylu pokračovat, tak to skončí špatně. A tak se rozhodla něco udělat se svým tělem a během několika měsíců prošla neuvěřitelnou transformací. Z peciválky se stala fitness trenérkou. Na krásku upozornil portál The Sun.

Vyhýbala se nezdravým jídlům a vydala se do posilovny. Podařilo se jí zhubnout 4 velikosti a proměnila se v úplně v jinou ženu. Cvičení ji totiž začalo bavit a trvalo to jen pár měsíců a stala se z ní fitness trenérka. Navíc má nyní obrovskou fanouškovskou základu a stala se hvězdou Instagramu, kde ji sleduje přes 400 tisíc lidí, kteří jí chválí její sexy postavu a libový zadeček.

„Nenáviděla jsem se. Připadala jsem si odporná. A když jsem viděla svoji fotku v bikinách, zhrozila jsem se,“ řekla pro The Sun Asa. „Moje babička mě pořád něčím krmila, ale musela jsem už říct dost,“ směje se. Nyní je z ní opravdu sexy kost. Podívejte se do galerie!