Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Z této fotky Seleny Gomez fanoušci šílí! Dostala přes 4 miliony lajků. Jak je to možné?

Co je na této fotce tak zvláštního?
+ Další fotografie
Zpěvačka Selena Gomez (23) je sexy a ráda provokuje na sociálních sítích. Tentokrát na Instagramu zveřejnila fotografii, ze které její fanoušci doslova šílí! A není na ní ani nahá!

Zpěvačka Selena Gomez (23) je sexy a ráda provokuje na sociálních sítích. Tentokrát na Instagramu zveřejnila fotografii, ze které její fanoušci doslova šílí! A není na ní ani nahá!

Selena Gomez je nejsledovanější celebritou na Instagramu a na svoje konto si může připsat i další úspěch. Když totiž zveřejnila fotografii, kde dokonce není ani nahá, ani v žádné sexy pozici, nečekala, že bude mít snímek takový úspěch.

Zpěvačka má na ní červené šaty, slámkou pije Colu a svůdně se dívá do objektivu. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, ale fanoušci z ní šílí. Tato fotografie má neuvěřitelné 4 miliony lajků! A to pouze za dva týdny.

Předčila tak i snímky Kim Kardashian (35) i Kylie Jenner. Selenu teď sleduje skoro 90 milionů lidí, a tak předběhla i Taylor Swift s 85 milióny, Arianu Grande se 78 milióny nebo Beyoncé a Kim Kardasioan, které mají 78 a 77 milionů fanoušků.

Mohlo by vás zajímat

Další články