Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tereza Černochová vyděsila fanoušky: Od dob Black Milk se ztrojnásobila!

Tereze by neuškodilo shodit pár kil.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tereza Černochová (34) je bývalou členkou skupiny Black Milk. Zpěvačka nikdy nebyla kost a kůže, ale ještě před deseti lety byla alespoň žena krev a mléko. Postupem času o svoji postavu nejspíše úplně přestala dbát, protože na předávání hudebních cen Anděl se předvedla jako pořádný kolos s povislými ňadry a trojitou bradou a vyděsila fanoušky.

Tereza Černochová nikdy nebyla úplně hubeňoučká, ale rozhodně jsme nemohli mluvit o tom, že by nějak zbytečně kynula. Bohužel tyhle časy jsou dávno pryč a bývalá členka Black Milk se za deset let nehezky zakulatila.

Po rozpadu skupiny se stáhla do ústraní a není o ní moc slyšet. Proto, když zazpívala na předávání hudebních cen Anděl 2017, tak to bylo pro mnohé překvapením. Tereza odhalila nepěkné křivky.

I když se snažila svoji korpulentní postavu maskovat v černých šatech, tak její pneumatika na břiše byla nepřehlédnutelná. Snažila se být velmi decentní i co se týče dekoltu, ale při předklonění odhalila nevzhledný výstřih.

Její ňadra jsou značně povislá a rýsuje se jí třetí brada. Možná by nebylo od věci, kdyby Tereza občas navštívila fitko.

Související články

Další články