Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Z těhotné A.N.D.U.L.Y je po rozchodu uzlíček nervů: Nejím, nespím a pořád brečím

A.N.D.U.L.A na tom není nejlépe.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
A.N.D.U.L.A (28) se po půl roce vztahu rozešla s otce svého ještě nenarozeného dítěte. Důvodem mělo být to, že František Doležal během vztahu s A.N.D.U.L.O.U kontaktoval jiné ženy. Dle jejích slov vše byla jedná velká lež. Vlastním jménem Aneta Chovanová na tom není ale vůbec dobře.

Jedna z našich nejznámějších influencerek se rozešla s otcem svého budoucího dítěte. S Františkem Doležalem byli jenom půl roku. Miminko nebylo plánované a A.N.D.U.L.A chtě­la zprvu jít na potrat. Byl to ale Doležal, který s tím nesouhlasil, a na důkaz toho pak vypisoval desítkám jiných žen.

A.N.D.U.L.A je nyní na všechno sama a na svém Instagramu přiznala, že má strach. „Už několik dní nemůžu jíst, nespím, pořád jenom brečím a nejde to zastavit. Nepoznávám se. Ty hormony jsou šílený. Mám bolesti a bojím se, aby to vydržel. Musím zároveň ještě hodně pracovat, abych co nejvíc našetřila. Je to zvláštní situace. Nějak na to nemám kapacitu,“ posteskla si A.N.D.U.L.A.

Masivní vlna fanoušků a především fanynek ji ale jistě drží na nohou.

Související články

Další články