Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Z těchto vnad a božské postavy půjdete do kolen: Iva Kubelková strčí do kapsy i mladší kolegyně!

Iva Kubelková ukázala božskou postavičku na dovolené.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Zasloužený odpočinek si užívá modelka a moderátorka Iva Kubelková (41), která v letních dnech pláchla z Prahy do ještě slunnějšího Španělska. A fotkami z bazénu zásobuje nejenom fanoušky. Protože z téhle postavičky půjdou do kolen úplně všichni!

Iva Kubelková si dává oddech od moderování a užívá si tropických teplot ve slunném Španělsku. Přestože už před rokem překročila práh čtyřicítky, pořád na to má. Svým perfektním tělíčkem strčí do kapsy i mnohonásobně mladší kolegyně.

V Barceloně se vyfotila v titěrných bikinách a nejenom fanoušci šli do kolen. A ačkoliv už se modelingu dávno nevěnuje naplno, z fleku by se mohla do záře reflektorů i na titulky lesklých časopisů vrátit!

Španělsko nebude pro Kubelkovou letos v létě poslední zastávkou. Krásku čeká ještě dovolená v Řecku a zavítá i do sousedního Slovenska do Bešeňové, kde si užije tamní termální prameny.

Mohlo by vás zajímat

Další články