Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Z těchto fotek nebude mít Ornella radost: Kokta líbal vnadnou brunetu a dělo se toho mnohem víc!

Nechyběly polibky.
+ Další 3 fotografie

Ornella Štiková (20) v rozhovoru pro Super.cz prohlásila, že nad fotkami Pepy Kokty (56) s vnadnými dívkami, které se objevily v médiích, mávne rukou. Nám se tomu ale nechce moc věřit, protože Pepíno, jak se Koktovi mezi přáteli říká, je v obležení velmi atraktivních dívek neustále. Naposledy vyvolal rozruch fotografií, na které objímá ňadra půvabné brunety.

Snímek obletěl všechna média, ale později se zjistilo, že fotka byla určena k charitativním účelům. I tak nám je ale jasné, že takové charity by Kokta jistě dělal dobrovolně neustále. Onou brunetou na snímku je Adéla Jindřichová, která se s pražským donchuánem rozhodla uspořádat veřejnou dražbu. Během večera v jednom pražském klubu se podařilo získat kolem 16 000 Kč, ale snímky, které na místě nafotili naši fotografové jsou jistě mnohem cennější.

Pepa se na nich totiž s Adélou neustále pusinkuje a vypadá to, že se od sebe po celý večer nehnuli ani na krok. Zatímco Ornella stále doufá, že jednou stane v závoji před oltářem a jejím budoucím bude právě Pepíno. Bude si zřejmě muset pořádně připravit podmínky předmanželské smlouvy. Už teď totiž ženy a dívky, které by jí chtěly jejího pana Božského přebrat, mohou očekávat rozbitá okna, monokly a další Ornellinu pomstu.

Mohlo by vás zajímat

Další články