Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z té roztomilosti se roztečete: Vendula Pizingerová navlékla Pepíčka do kulichu a sama se dojala

Zdroj: Monika Váňová
+ Dalších 13 fotografií
mateřství
Vendula Pizingerová (48) prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Nedávno porodila syna Pepíčka, ze kterého se těší nejenom jeho velký brácha Jakub a celá rodina, ale také fanoušci na sociálních sítích. S příchodem nejmladšího člena Pizingerů se Vendula na sociálních sítích pořádně rozšoupla a její Instagram přetéká roztomilostí.

Vendula Pizingerová (48) si dva roky před padesátkou užívá mateřství na plné obrátky. Půvabná maminka v době oznámení svého těhotenství čelila kritice kvůli věku, ve kterém se rozhodla mít další dítě. Nyní ale všem škarohlídům dává pořádně zabrat.

Vendula překypuje energií a neskutečným životním elánem, který dodává sílu hlavně jejím fanouškům. Malý Pepíček si už zvyká na všechny členy rodiny a není to tak dávno, co se dojatá Vendula rozplývala nad snímky se starším bráchou Jakubem.

„Bráchové, malý zatím neodporuje. Ten se chce hlavně chovat,“ napsala dojatě pod snímek. Lidé si Vendulu oblíbili také proto, že mateřství ukazuje bez retuše.

I když je u nás doma teď často slyšet dětský pláč, cítím neskutečný klid. Nemám pocit, že kamkoli musím. Vše objímá klid a svoboda. Dny pomalu letí v souběhu věcí, které se dějí venku. Vše, o čem sníme, je láska, i když vím, že je prchavý,“ svěřila se.

Vendula není zrovna typ matky, která by své děti čančala do různých převleků, ale tentokrát udělala výjimku a nechala se přemluvit od svým známých k nafocení roztomilých profesionálních fo­tek.

„Tak tady bylo Josefovi deset dní. Kámošky mne přemluvily, abych mu nechala udělat tyhle fotky, a dobře udělaly. Čas nevrátíš, ani minutu,“ poznamenala.

Související články

Další články