Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Z tance nohy nebolí? Gabriela Koukalová čelí po prvním tréninku ve StarDance popichování fanoušků

+ Dalších 25 fotografií
stardance 2019
Bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29) je jednou z účastnic 10. ročníku taneční soutěže StarDance. Stejně jako ostatní páry, i ona si společně se svým tanečníkem Martinem Prágrem prošla prvním tréninkem. O novou zkušenost se podělila na svých sociálních sítích, čehož využili někteří fanoušci, kteří si neodpustili jízlivé komentáře na konto její fyzické kondice.

Gabriela Koukalová a Martin Prágr byli prvním tanečním párem, který Česká televize pro ročník StarDance 2019 před měsícem představila. Až nyní se však všechny taneční páry pustily do poctivého trénování a první zkoušky odhalily mnohé.

Bývalá biatlonistka se svého milovaného sportu vzdala prý z důvodu chronického přetížení achillovek a následné bolesti lýtkových svalů. Někteří fanoušci se do ní proto na sociální síti opřeli. „Ale na tohle tě lýtka nebolí, že,“ neodpustil si kousavou poznámku jeden z komentujících. Podobných komentářů se pod snímkem z prvního tréninku Koukalové našlo ještě několik.

Gabriela Koukalová má ovšem spoustu příznivců, kteří neváhali a svou oblíbenkyni bránili. Tanec jí prý s ohledem na její zdravotní potíže jedině prospěje. Už na podzim budou mít diváci možnost vidět, zda bude Koukalová na tanečním parketu stejně tak výborná, jako byla například během Světového poháru či na zimních olympijských hrách.

Mohlo by vás zajímat

Další články