Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z šedé myšky z Ulice sexy bohyně! Tohle pradlena Katarína schovává pod blůzkou…

Zdroj: Tv Nova / Repro foto
+ Dalších 5 fotografií
žhavé foto
Slovenská herečka Jana Kovalčíková (28) je u nás nejvíce známá ze seriálu Ulice, kde aktuálně hraje pradlenu Katarínu Benešovou. V seriálu dlouho odolávala Matěji Jordánovi, se kterým je spojila nehoda, při níž Matěj autem srazil jejího otce. Šedá myška Katarína skončila s Matějem v posteli a nejen v Ulici ukázala víc ze svého mladého těla. Podívejte se, jak žhavá umí Jana Kovalčíková být.

Jana je talentovaná mladá herečka, která už má za sebou plno filmových a divadelních rolí. Tím, že nastoupila do nekonečného seriálu, je Jana v jednom kole. „Bydlím v Bratislavě, pracuji v Martině a hraji ještě v Nitře a samozřejmě i v Bratislavě. Teď k tomu všemu přibyla ještě Praha, takže nyní pendluji mezi těmito městy stále dokola,“ řekla pro TV Nova herečka.

„Od doby, kde jsem začala takto hodně cestovat, se více věnuji teplákům a sportovnímu oblečení,“ přiznala Jana, která má ale jinak v reálném životě módu a oblékání ráda. Oproti nevýrazné pradlence Kataríně ze sebe umí udělat super kočku. To dokazuje i titulní stránka časopisu Break, kde byste šedou myšku jen těžko hledali.

Jana se svlékla do bílých rafinovaných plavek, rozpustila vlasy, namalovala rty na červeno a proměnila se v sexy dračici.

Zkušenost se svlékáním ale neměla poprvé. Ve slovenském filmu Agáva si střihla milostnou scénu s kolegou Lukášem Latinákem, kde ukázala nahá prsa. Podívejte se do galerie na fotky Jany Kovalčikové, které vám herečku představí jinak než ji znáte.

Související články

Další články