Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z šedé myši žhavá šelma: Z Evy Burešové je exotická samice

Zdroj: Instagram Eva Burešová
Instanews

Herečka Eva Burešová (28) se stala na pár dní šelmou. Svoje rovné vlasy proměnila v obří lví hřívu. Ta ale musela dolů kvůli focení nové kampaně. Influencerka Be Ha Nguyen vynesla róbu za 95 tisíc korun. Kam? Do tramvaje. Jsou tu Instanews, pěkné počtení.

Karel Vágner ukázal syna Karla

Karel Vágner (44) se pochlubil nejstarším synem Kájou, kterého má s ex partnerkou manažerkou Zuzanou Poláčkovou. "Už je skoro dospělý, ty roky uběhly jak mávnutím proutku," dodal Karel mladší ke snímku s Karlem nejmladším.

Průsvitné šaty Megan Fox

"Taťka vyhraje VMA," pochlubila se herečka Megan Fox (35) fotkou se svým Machine Gun Kellym (31). Ti se vypravili na předávání hudebních cen Video Music Awards. Megan dorazila jak jinak, než oblečená neoblečená.

Luxus v podání Be Hy Nguyen

Be Ha Nguyen oblékla šaty za 95 tisíc korun. Ty navrhla Vanda Janda. Fanoušci se jí ptali, kam takové šaty vynese. "Kamkoliv," oznámila influencerka a natočila video, kterak v nich nakupuje nebo jezdí tramvají.

Kudrnatá Eva Burešová

"Jestli se příště rozhodnete udělat si umělé dlouhé vlasy, které kadeřnici zaberou 5 hodin práce, ujistěte se, že nemáte za pár dnů focení na kampaň, kde chtějí vaše vlasy přirozené. A tak šly kudrlinky dolů," posmutněla herečka a zpěvačka Eva Burešová (28), která si alespoň na pár dní vyzkoušela, jaké to je být šelmou.

Související články

Další články