Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z roztomilého valáška v krásnou ženu. Anička Slováčková dnes slaví 24 let

Zdroj: Instagram/Facebook
+ Dalších 11 fotografií
oslava
Anička Slováčková dnes slaví narozeniny. I když oslavu si odbyla s kamarády už před třemi dny, dnes ji jistě čeká lavina přání a vzkazů k jejím krásným čtyřiadvacetinám. Těžko říct, jestli se také dočká rodinné oslavy s rodiči, kteří jsou momentálně na nože... Hlavní ovšem je, že si Anička s přáteli svou oslavu náležitě užila.

Anička byla krásná už jako malá holčička. Teď je z ní bezpochyby ale i velmi talentovaná a šikovná mladá žena, která má svou vlastní kapelu. Právě členové kapely spolu s kamarády pro ni připravili tajnou oslavu už v pondělí. Aničce bylo řečeno, že zahrají s kapelou na oslavě babičky své kamarádky. Jenže po příchodu Aničku čekal šok. Oslava nebyla babiččina, nýbrž její. Dcera Dády a Felixe neskrývala dojetí...

"V pondělí jsme měli s kapelou zpívat na oslavě narozenin Kájiny babičky.... Když jsem brala doma jako dárek víno a kupovali jsme jí kytičku, tak jsem ještě nevěděla, že jdu sama na svoji narozeninovou oslavu," napsala překvapená zpěvačka na Instagram.

"Víte, jak jsou pro mě chvilky s přáteli zásadní a že pro mě znamenají víc než cokoliv jiného. Když jsem vešla do restaurace a ozvalo se 'hodně štěstí, zdraví', tak mi vhrkly slzy do očí a měla jsem takovou radost, že jsem se asi půl hodiny klepala jak štěně, když jeho páníček dorazí po práci domů," dál popsala okamžik překvapení Anička.

Ta také poznamenala, že svým přátelům děkuje za oslavu, na které se neřešily hlouposti. Zřejmě tím myslela rodinné rozepře, které ji sice trápí, ale už se v nich naučila žít, jak před nedávnem prozradila

"Jsem díky vám šťastná a láskou naplněná a to je pro mě nejvíc," ukončila spokojená Anička.

Související články

Další články