Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Z rozkošného klučíka Rodriga Alvese nezbylo nic: Jessica svými nesouměrnými křivkami mnohé děsí

Rodrigo Alves je nyní Jessica Alves.
Zdroj: archiv Jessica Alves
+ Dalších 18 fotografií
proměna
Rodrigo Alves (37) se narodil jako úplně normální klučina, který mezi ostatními nijak svým vzhledem nevynikal. Postupem času si však Rodrigo našel zálibu v plastikách a přetvořil se v jakéhosi živoucího Kena. S proměnou ovšem nebyl spokojený a stále mu něco chybělo. Nyní Rodrigo vystupuje coby žena Jessica Alves a konečně hlásá, že je jako žena spokojená. Někteří lidé na sociálních sítích této proměně příliš nefandí a Jessica je svým vzhledem děsí. Další jsou zase přesvědčeni o tom, že každý by měl se svým tělem zacházet tak, jak uzná za vhodné.

Rodrigo Alves šel poprvé pod chirurgický skalpel již ve svých sedmnácti letech. Plastické operace si během pár zákroků natolik oblíbil, že postupem času nedokázal přestat. Z počátku se dlouhou dobu prezentoval jako živý Ken.

Před třemi lety v roce 2017 se jako člověk s největším množstvím kosmetických procedur dostal do Guinnessovy knihy rekordů. Rodrigo je pro své bizarní operace známý po celém světě a má spousty kritiků i příznivců.

Po desítkách prodělaných operací a utracených statisících dolarů se Rodrigo stále necítil dobře. Před časem světu oznámil, že se rozhodl být ženou a nyní vystupuje jako Jessica Alves. V poslední době na svých sociálních sítích prezentuje okázalé úpravy těla jako jsou implantáty nebo přifouknutý zadek.

Jessica samozřejmě musí mít dlouhé vlasy až po zadek a pohled šelmy. "Tohle je už pro mě extrém," myslí si někteří lidé na Instagramu. "Ať si každý dělá se svým tělem co chce," píše další. Zásahy do těla Rodriga jsou tak markantní, že je velmi pravděpodobné, že do původního stavu se Jessica/Rodrigo již nikdy nedostane. Aby jednou nelitoval/a.

Související články

Další články