Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Z rozkošné dívky po žhavou šelmu: Tak šel čas s hvězdou The Pussycat Dolls

Nicole Scherzinger: Tak šel čas s hvězdou The Pussycat Dolls
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
výročí

Ohnivá zpěvačka Nicole Scherzinger, která se proslavila zejména jako hlavní zpěvačka v kapele The Pussycat Dolls, slaví své třiačtyřicáté narozeniny. Životní partneři i snímek z doby, kdy ještě netušila, jak vysoko její hvězda stoupne, najdete v galerii.

Sexy zpěvačka havajského původu Nicole Scherzinger je žena mnoha tváří. Známá zpěvačka není jen bývalou členkou a hlavní zpěvačkou v kapele The Pussycat Dolls, ale také je profesionální tanečnicí a několikrát dělala porotkyni ve světoznámých talentových soutěžích.

Zpěvák, závodní formule 1 i sportovec

Ohnivá Nicole byla v minulosti snoubenkou zpěváka kapely 311 Nicka Hexuma. Po rozchodu v roce 2004 našla lásku v závodníkovi formule 1 Lewisi Hamiltonovi, který ji také požádal o roku, avšak i tahle láska se nakonec po sedmi letech vztahu v roce 2015 rozpadla. Důvodem jejich rozchodu měl být údajně fakt, že Hamilton upředňostňoval své vozy nad svou partnerkou.

Od roku 2019 Nicole tvoří pár s bývalým ragbistou, modelem a hercem Thomem Evansem, se kterým díky jejich vymakaným tělům a společným zamilovaným snímkům působí jako reklama na dokonalost.

V galerii se podívejte nejen na jednu z nejžhavějších zpěvaček současnosti, ale také na snímek z doby, kdy byla ještě děvčátko.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy