Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Z Robinsonky, která dvacet dní menstruovala, se stala panička: Kačka vypadá jako prvotřídní zlatokopka

Co na ni říkáte?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
Kateřina Šuriáková (20) se zúčastnila první řady Robinsonova ostrova. Měla velké odhodlání a chtěla se dostat až do finále. Bohužel jí cestu k vysněné výhře zkomplikovala vážná nemoc, kvůli které musela reality show opustit. Blonďatá kráska přidala nedávno na sociální sítě fotku, na které si není vůbec podobná. Co na ni říkáte?

Reality show Robinsonův ostrov je velmi oblíbená, a proto není divu, že se do ní hlásí lidé všech možných věkových kategorií. V první řadě se o pohádkovou výhru pokusila bojovat i sympatická Kateřina Šuriáková.

Rozhodně nepatřila k tem nejslabším, bohužel ji potkala velká smůla. Katka dostala zánět močových cest a její stav byl natolik vážný, že musela hru opustit. Bylo to pro ni velmi náročné, protože chtěla bojovat až dokonce a ukázat, že i holky mají v téhle hře místo.

V současné době běží na televizních obrazovkách už druhá řada Robinsonova ostrova a na účastníky první se pomalu zapomíná. To ale neplatí pro Katku. Ta se snaží své fanoušky všemožně zaujmout a jejím posledním výstřelkem je její kompletní změna.

Svoji blonďatou hřívu si přebarvila na tmavě hnědou, změnila šatník a vypadá na první pohled jako profesionální zlatokopka. My ale víme, že Katka je hodná holka, která se živí jako učitelka v mateřské škole a nenechá se od žádného chlapa vydržovat.

V druhé řadě se objevila slečna podobná Katce. Jde o Nicol Gremplewskou a obě holky si jsou opravdu podobné. A co říkáte na Katčinu proměnu vy?

Související články

Další články