Reality show Robinsonův ostrov je velmi oblíbená, a proto není divu, že se do ní hlásí lidé všech možných věkových kategorií. V první řadě se o pohádkovou výhru pokusila bojovat i sympatická Kateřina Šuriáková.

Rozhodně nepatřila k tem nejslabším, bohužel ji potkala velká smůla. Katka dostala zánět močových cest a její stav byl natolik vážný, že musela hru opustit. Bylo to pro ni velmi náročné, protože chtěla bojovat až dokonce a ukázat, že i holky mají v téhle hře místo.

V současné době běží na televizních obrazovkách už druhá řada Robinsonova ostrova a na účastníky první se pomalu zapomíná. To ale neplatí pro Katku. Ta se snaží své fanoušky všemožně zaujmout a jejím posledním výstřelkem je její kompletní změna.

Svoji blonďatou hřívu si přebarvila na tmavě hnědou, změnila šatník a vypadá na první pohled jako profesionální zlatokopka. My ale víme, že Katka je hodná holka, která se živí jako učitelka v mateřské škole a nenechá se od žádného chlapa vydržovat.

V druhé řadě se objevila slečna podobná Katce. Jde o Nicol Gremplewskou a obě holky si jsou opravdu podobné. A co říkáte na Katčinu proměnu vy?