Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z ringu na filmová plátna: Attila Végh se představí v novém dokumentu

+ Dalších 7 fotografií
Pokud jste velkými nadšenci MMA a vaším favoritem je slovenský Attila Végh (34), v únoru se můžete těšit na skvělou novinku. Na filmových plátnech se nám představí dokumentární snímek s názvem Attila, který perfektně zachycuje životní příběh sportovce Végha.

Od šestého února vstupuje do kin nový dokumentární film nesoucí název Attila. Snímek je pod záštitou režiséra Petra Větrovského.

Dokumentární filmový portrét Attila sleduje a mapuje celoživotní cestu sportovce, bojovníka a novodobé hvězdy Slovenska Attily Végha. Je to příběh dřiny, odhodlání a síly. Krom toho jsou ve snímku zachyceny osudy přátelství, která zůstanou na celý život.

V rámci dokumentu bude mít divák možnost sledovat nejen sportovní kariéru, ale také boj s životem samotným a boj o možnost vůbec sportovní kariéru mít. Díky vyprávění jeho rodiny, přátel i soupeřů uvidíme kroky, které Attilu dovedly na trůn MMA v USA.

Příběh skromného chlapce z Gabčíkova, který se dostal až na vrchol díky odhodlání, tvrdé dřině a přátelské povaze. Ve snímku narazíme na vlny úspěchů, ale také na vlny proher a zoufalství. Dokumentární film v neposlední řadě velmi podrobně sleduje přípravu na zápas století proti Karlosu Vémolovi a zápas samotný.

Díky doposud nezveřejněným záběrům divák pronikne nejen do soukromého života, ale i do zákulisí MMA, což je aktuálně nejdynamičtěji se vyvíjející sport na světě. Podívejte se na trailer k očekávanému dokumentu Attila.

Související články

Další články