Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Z Richarda Gera je už úplný dědula. Pamatujete ještě, jak byl v Pretty Woman k nakousnutí?

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Čas nezastavíme! A právě na hereckých ikonách, které nás chytily za srdce, je to poznat nejvíce. Zatímco dámy z řad celebrit se ke stáru spíše rozpadají, samci stárnou o něco důstojněji. Ke stáru jsou z nich spíše šarmantní staříci. Patří mezi ně i dědula Richard Gere, který se nedávno cákal v moři u mexického pobřeží. I přes nabraná léta a kila v něm však stále vidíme Edwarda Lewise z Pretty Woman!

Srdce nám puká při pohledu na to, jak hollywoodští krasavci stárnou! Většina z nich jsou sice i v letech stále štramáci, ale čas se na nich prostě podepíše A z alfa samců se rázem stávají staří páprdové. Pupíček narostl i herci Richardu Gerovi.

Vystavil ho na pláži v Mexiku, kde si užíval dovolenou s rodinou. Působil jako pyšný taťka, když pozoroval svého syna, jak se učí surfovat. Gere nedávno oslavil 68. narozeniny, a tak je oslavil rodinnou dovolenou. Od doby, kdy byl na vrcholu kariéry díky hlavní roli v trháku Pretty Woman, uběhlo už skoro třicet let A tak má na nějakou tu dovolenou docela nárok.

Související články

Další články