Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Z režisérky učitelkou intimních praktik: Pokud potřebujete školu orálního sexu, přečtěte si tenhle článek!

Ekaterina se do své role sexuálního kouče dokáže pořádně vžít.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Nikdy nevíte, kam vás osud může zavanout. Stejně tak to nevěděla Ruska Ekaterina Lyubimova, která je vystudovanou režisérkou. Po vystudování režie si uvědomila, že neví nic o sexu. Myslela si, že sexuolog je jen lékař, který léčí různé nemoci, a s muži neměla v tomto ohledu téměř žádné zkušenosti. Rozhodla se proto, že se v tomto oboru vzdělá, aby mohla případné zájemce informovat. A protože je sex jazykem, kterému hodně lidí rozumí, její konání se jí daří.

Ekaterina věří, že sex je v první řadě umění a že každá žena může být jak herečkou, tak zároveň i režisérkou, protože se svým partnerem může realizovat ty nejrůznější sexuální představy.

Podnikavá a učenlivá Ruska se rozhodla, že povede kurzy jako teoretik. Jak ale šel čas, zájemkyně začaly projevovat zájem o to, naučit se i praktickou část. Ekaterina tedy nakoupila lubrikanty, robertky, prezervativy a různé modely pánského i dámského přirození, aby mohla své žákyně vše řádně naučit.

„Snažíme se naučit ženy, jak probudit své vnitřní zvíře. Vybavíme je arzenálem sexuálních technik, které z nich učiní herečky a režisérky v posteli,“ uvádí Ruska.

Dámy, které se do kurzu přihlásí, mají největší zájem o naučení se správné techniky orálního sexu, ale také je zajímá anální sex nebo to, jak mají správně ovládat stahy v okolí svého přirození.

Související články

Další články