Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Z rebela a milovníka party se stal krotkým beránkem! Sámer Issa se místo divokých mejdanů pustil do charity

Sámer rád předváděl i své namakané tělo.
+ Další 3 fotografie
Není to tak dávno, co se bez zpěváka Sámera Issy (31) neobešel žádný divoký večírek. Uměl propařit několik dní v kuse, alkohol tekl samozřejmě proudem, ale i na takového bouřliváka jednou došlo. Dokonce jako by ho něco osvítilo a rozhodl se pomáhat ohroženým dětem v Klokánku!

Co se to se Sámerem stalo? To, že už nedávno šel do sebe a zamakal na postavě, každý ví, ale teď už dokonce místo ponocování u sklenky něčeho tvrdšího radši vyučuje děti, které si zrovna neprocházejí nejlehčím obdobím. Ale zpěvák se jim ten pobyt v Klokánku snaží zpříjemnit.

Vždycky měl rád děti, ale vždycky to bylo spíš takové, že z dálky o nějakém řekl, že je roztomilé. Ale teď se v něm něco zlomilo a rád by, aby si malé ratolesti prošly co nejmenším peklem, když už se dostaly do Klokánku, tak si s nimi prozpěvuje a učí základům not.

Tomu se říká opravdu neuvěřitelná proměna, že šel Sámer do sebe a vyměnil kocoviny za něco užitečného. A ještě je na něj opravdu hezký pohled, v posilce na sobě dost zamakal a fanynky opět můžou slintat.

Mohlo by vás zajímat

Další články