Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Z půvabné dívky se stala plastiková bytost: Vylepšení za více než milion platil manžel (67)

Z půvabné dívky se stala plastiková bytost: Vylepšení za více než milion platil manžel (67)
Zdroj: Sapphire Saint archiv
+ Dalších 9 fotografií
proměna
Sapphire Saint (27) byla úplně obyčejná dívka, která ničím nevynikala a patrně byste se o ní nikdy nedozvěděli. Sapphire se ale rozhodla, že se stane Bimbo barbie. V současné době má za sebou několik plastických operací za více než milion korun. Původně si vzala postaršího pána (67), který jí financoval všechny vylepšení. Jakmile se ale Sapphire stala finančně nezávislou, následoval rozvod.

Sapphire Saint má za sebou sice jen tři plastické operace, ale výsledek je podle lidí na sociálních sítích velmi zarážející. Sapphire bývala úplně obyčejná půvabná dívka až do chvíle, kdy se rozhodla, že se stane Bimbo barbie.

V současné době má za sebou sedmadvacetiletá dívka plastickou operaci, nosu, prsou, botox a liposukci. Za všechny plastické operace zaplatila přes 1,7 milionu korun. Našetřit si na ně ale nemusela, protože se ve svých začátcích seznámila se starším milencem, který byl posedlý umělým vzhledem, a tak vše financoval.

¨

Zámožného partnera si Sapphire vzala, ale jakmile se stala finančně nezávislou, následoval rozvod. "Moje první operace byla placena mým sugar daddym, který chtěl, abych vypadala uměle, ale teď jsem finančně soběstačná, protože vydělám víc," řekla pro britský deník Daily Mirror Sapphire.

"On a já jsme se vzali, ale v současné době jsem uprostřed rozvodového řízení," vysvětluje. "Pomohl mi se dostat ze špatné finanční situace, ale nemám s ním moc společného, protože mu je 67 let," dodává plastiková kreatura Sapphire. Do galerie se můžete podívat na to, jak se kdysi krásná Sapphire proměnila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy