Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Z půvabné dcery Ivy Kubelkové je blondýna: Matka si neodpustila jednu výchovnou

Z půvabné dcery Ivy Kubelkové je blondýna: Matka si neodpustila jednu výchovnou
Zdroj: Instagram Ivy Kubelkové
+ Dalších 12 fotografií
proměna
Z půvabné brunetky Natálie Jiráskové (15) je teď blondýna. Prozradila to její matka Iva Kubelková (43) na Instagramu. Moderátorka má nejspíš poslední dobou co dělat, aby svou rebelskou dceru zkrotila. Podle ostatních matek takové nečekané akce neprobíhají jen u Kubelkové. Z nové vizáže jsou ale všichni nadšení a Natáliinu volbu vychvalují.

Dospívající dcera Ivy Kubelkové (43) Natálie Jirásková začíná mít svou vlastní hlavu. Rozhodla se totiž, že chce výraznou změnu vlasů. Hnědou hřívu, kterou zdědila po mamince, vyměnila za blond účes. "Když si vaše díte chce jít vlastní cestou, nemá smysl mu bránit. Speciálně když vidíte, jak je šťastné," napsala moderátorka k fotografii s dcerou.

Upozornila ale, že s její výchovou nezahálí a rozhodně nenechá Natálii dělat, co si zamane. "Přeci jen jsem si neodpustila nakonec jednu výchovnou. A teď aby ta hezká hlava byla také plná vědomostí," napsala matka v příspěvku. Teprve patnáctiletá Natálie se totiž chce uchytit v modelingové branži. S kariérou modelky tak začala poměrně brzy. Kubelková se ale snaží, aby její dcera myslela také na studium.

Některé matky dokonce v komentářích moderátorku ujistily, že jejich dcery doma dělají podobné experimenty. "A bude hůř, ale na druhou stranu jí to moc sluší. Pevné nervy," napsala jedna z žen. K mnoha pochvalám na Natáliino konto se přidala i herečka Eva Decastelo (41). "Já jsem nadšená," sdělila své kamarádce Kubelkové.

Související články

Další články