Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Z Pupenda do Místo zločinu Ostrava: Jak se změnil Matěj Nechvátal alias Honza Břečka

Z Pupenda do Místo zločinu Ostrava: Jak se změnil Matěj Nechvátal alias Honza Břečka
Zdroj: Česká televize
+ Další 4 fotografie
proměna
Hvězda Pupenda Matěj Nechvátal (31) se znovu objeví před kamerou Jana Hřebejka. Představitele Honzy Brečky, syna učitele z nezapomenutelného snímku, jsme mohli vidět v jedné epizodě kriminálky Místo zločinu Ostrava. Z role hodného klučíka se stane hlavním podezřelým.

Jan Hřebejk se po osmnácti letech znovu potkal na natáčecím place s Matějem Nechvátalem, který ztvárnil postavu Honzy Brečky v legendárním filmu Pupendo Matěj si tehdy zahrál syna učitele Brečky, v jehož roli se objevil Jaroslav Dušek (58).

Zůstal u hraní

Když se natáčel film Pupendo, Matěj byl ještě ve školních letech. Po natočení úspěšného snímku se Nechvátal rozhodl zůstat u hraní. Z filmových pláten ale přesídlil na divadelní prkna. Ve své práci je dobrý a talent mu rozhodně nechybí.

Dokonce měl už i možnost vystupovat na jevišti Národního divadla. Krom toho hrál i ve známých divadlech, jako je například Divadlo Disk nebo Divadlo Na Fidlovačce. Aktuálně se připravuje na roli v inscenaci Lady Macbeth z Újezdu. Ta má premiéru 29. února v pražském Švandově divadle.

Místo zločinu Ostrava

Na chvilku si dal od hraní v divadle pauzu, aby mohl opět stát před kamerou. Zahrál si menší roli v kriminálním seriálu České televize Místo zločinu Ostrava. Z role hodného klučíka se z něj rázem stal hlavní podezřelý. Podívejte se do fotogalerie, jak se Matěj za ty roky změnil.

Diváci se mohou těšit na další epizodu už 2. března.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy