Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Z přítelkyně Leoše Mareše Moniky se stává módní guru? Mrkněte na její TOP outfity za milion!

Monika módu miluje.
Zdroj:
+ Další 3 fotografie
Monika Koblížková je žena mnoha tváří. Jednou je za tvrdou sportovkyni, podruhé zas za něžnou vílu! My jsme dnes zhodnotili jedny z jejích nejlepší kousků...

1 – Český slavík Mattoni, Praha Na slavičím večeru v Hudebním divadle Karlín zaujala módní stylistka Monika Koblížková v metalově zlatých šatech s třásněmi, doplněné robustními botami. Její boty trošku připomínaly pánské kanady. Leoš Mareš Moniku doplňoval ve stejně kreativním stylu. Zajímá vás cena takových šatů, no to by vás přišlo minimálně na 60 000 Kč.

2 – Party Moët & Chandon, Karlovy Vary Minulý rok na karlovarském festivalu se Monika s Leošem Marešem (40) stali ambasadory legendární šperkařské značky Tiffany. Moničin styling na Moët party neměl chybu až do chvíle, než jste si všimli jejího tetování. To velkolepé noblese poněkud protiřečilo. Hodnota šperků a šatů zde přesahuje částku 200 000 Kč.

3 – Letní party Efektní prošívané detaily u šatů Moniky pro velký efekt postačí. Bohužel drahé jehlové sandálky ve stylu gladiátorek jsou zde opravdu přes čáru. Cena takových střevíčků se pohybuje kolem 30 000 Kč. Jsou tak výrazné a nepohodlné, že si je majitelka nikdy nemůže užít dostatečně.

4 – Glamour party, Karlovy Vary Monika na luxusní party dorazila v dlouhých rudých šatech. Tento styl jí vážně seděl. V dlouhých šatech na tělo vynikla její superštíhlá postava. K šatům zvolila psaníčko a chlupaté střevíčky, tím celkový styling perfektně doladila. U těchto šatů se cena odhaduje na 50 000 Kč, nicméně Monika měla šaty jen zapůjčené, takže jí nestály nic.

5 – Street Style, Praha Naposledy se Monika ukázala, jak chodí ven. Její neformální oblečení ale i přes šeď všedních dnů nepostrádá styl. Zde Monika zvolila bordový norkový kožíšek od Ivany Mentlové se sportovní obuví. Nejdražší na tomto modelu je právě kožich. Ten nikde nezakoupíte pod 100 000 Kč. Jak je vidět, Leoš se o svoji přítelkyni řádně stará!

Související články

Další články