Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Z případu Petra Kramného se stává trapná fraška: Jeho žena a dcera nebyly otráveny, tady jsou 4 verze, jak mohly zemřít

Kramného vedou do basy, je hlavním podezřelým číslo jedna.
Zdroj: Profimedia.cz

Nejprve jeho dcera a žena zemřely na otravu a Petr Kramný (36) byl hlavní svědek. Pak se z něj stala oběť, z dcery a manželky pitvané torzo, kde chyběly některé orgány. Poté se z Kramného stal zase svědek a z matky vražedkyně, která zabila sebe a dceru, pak z něj udělali podezřelého a z Moniky Kramné nevěrnici, která měla dceru Kláru s jiným mužem, následně si karvinský fešák po pohřbu rodiny začal zase užívat života a Monika měla být ta, jež měla na kontě peníze a byt.

Nakonec vzali Kramného do vazby. Chybí motiv, chybějí důkazy, chybí kus těl dcery a matky, chybí rekonstrukce činu, chybí cokoliv. Kramný se „jen blbě kouká a vypadá děsně arogantně“ a to stačí, aby byl podezřelým číslo jedna. Muž, který měl otrávit svou ženu a (možná svou) dceru. Je to už více než půl roku, ale nikdo není schopen s případem pohnout. A nyní se objevila další šokující informace.

Monika a Klára Kramné totiž dle českých vyšetřovatelů, kteří odjeli do Egypta, nebyly vůbec otráveny. A co se jim tedy stalo? Jak zemřely? To nikdo neřekl. Je s podivem, že v zemi, kde fungovala rozvinutá medicína tisíce let před naším letopočtem, kde probíhaly pitvy a výňatky orgánů k mumifikaci jedna za druhou, nikdo nedokázal poznat příčinu úmrtí. „Závěry pitvy hovoří jasně, že o intoxikaci nešlo, na místě nebylo žádné zvracení a průjmy,“ vyjádřil se pro Krimi zprávy televize Prima ředitel Služby kriminální policie a vyšetřování Milan Pospíšek.

Takže když se neotrávily, co se jim tedy mohlo stát?

1. Zardoušení/Uš­krcení

To by ale měly na krku buď modřiny z tlaku prstů, nebo tzv. strangulační rýhu, kterou by žádný příčetný lékař nikdy nemohl ignorovat, a také by měly nejspíš poraněný hrtan. Obě verze smrti vykazují tak jasné znaky, že je těžké je přehlédnout.

2. Zlámání vazu

Když se to udělá rychle, je to rychlá tichá smrt, ale pochybujeme o tom, že by měl Kramný takové zkušenosti. To by spíš svým ženám způsobil postižení, navíc je na to potřeba trochu té síly.

3. Vpíchnutí vzduchu do žil

To by musela být koňská dávka a rovnou i koňská jehla, aby se srdce matky a dcery tiše zastavilo, a to ještě navíc vpravená velmi rychle. Rozhodně to není tak, že vás zabije jedna bublina.

4. Otrava leptavou látkou

Během ní se většinou nezvrací a smrt může nastat velmi rychle kvůli poleptání orgánů a jejich vnitřnímu krvácení.

Související články

Další články