Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Byla to krásná dívka: Tak šel čas s narkomankou Katkou Bradáčovou

Zdroj: Facebook
+ Dalších 17 fotografií
fotogalerie
Do tvrdých drog stačila spadnout ještě před dvacátými narozeninami. "Heroinová dráha" nejznámější českou narkomanku Katku Bradáčovou (42) poznamenala natolik, že její původní rysy ve tváři jsou už těžko rozeznatelné. Přitom ještě před devíti lety vypadala v rámci svých možností k světu! Takhle s ní šel čas...

Jak ukazuje archivní fotografie, kterou najdete v úvodu galerie, Katku nejvíc semlelo posledních devět let. Na snímku z roku 2011 totiž vypadá ještě vcelku normálně. Oproti jejímu dnešnímu vzezření se na něm dá s trochou nadsázky označit za holku na vdávání.

Jenže pak přišel pořádný sešup. Snažili jsme se Katce mnohokrát pomoci, aby s drogou sekla. Nejenže jsme jí pomohli najít práci, kterou nakonec odmítla, splnili sen, když se stala modelkou před objektivem profesionála, ale zároveň jí eXtra nabízelo, že jí zařídíme, aby nastoupila na léčení. Nejprve to vřele přijala, nakonec ale odmítla. "Ještě se na to necítím. Určitě mám v plánu s drogou seknout. Hrozně chci bojovat o dceru Terezku," slibovala Katka. To se psal rok 2019.

Vztah ukončil naděje

Jenže život Katky nabral začátkem roku nový spád. Vyměnila svůj tříletý vztah s přítelem Jirkou za nový. Našla si nového muže jménem Ivo. Od té doby se toulá životem a své plány, že by sekla se závislosti, zřejmě nadobro odložila...

Naposledy byla Katka spatřena před pár dny, když ji náš čtenář vyfotil v jednom supermarketu, pár dní předtím ji zachytila čtenářka v soupravě pražského metra Podívejte se, jak se Katka proměnila a co dokáže tvrdá droga s tělem a vzhledem člověka.

Související články

Další články