Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Z princezen ve vyzrálou ženu: Michaela Kuklová neztrácí jiskru ani po 50

Jiskru neztratila.
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
nestárne
Už dvacet let uběhlo od natočení oblíbené pohádky Zdeňka Trošky Z pekla štěstí. Jednu z hlavních rolí si v pohádce zahrála herečka Michaela Kuklová (51). Jak se od té doby pohádková princezna Margitka změnila a kde můžete herečku momentálně vidět?

Pohádka, vyprávějící o poctivém a čestném chasníkovi Honzovi, jenž na útěku před vojnou potká lásku, většinou v televizi nechybí v žádný sváteční den. I když od natočení prvního dílu uteklo už dvacet let, herečka Michaela Kuklová, která si v pohádce zahrála Margitku, se příliš nezměnila. Je stále krásná a milá přesně tak, jak ji známe z pohádek.

Michaela měla dlouhou dobu smůlu na muže. Dokonce tvrdila, že si už nikoho nenajde… Nakonec začala randit s fotografem Jiřím Kášou, jenže jejich láska trvala jen šest měsíců. Pak začala mluvit o tom, že jí je samotné lépe. „Od té doby, co nemám chlapa, jsem šťastnější,“ tvrdila ještě v loňském roce.

Před několika měsíci však narazila na svou osudovou lásku. Josef Wittner je podnikatel se zaměřením na obchod. Před časem si zahrál ve snímku Lovci a oběti a z minulého vztahu má syna - stejně jako herečka desetiletého Romana. V současné době můžete herečku vidět v divadelních inscenacích Liga proti nevěře, Ani za milión!, Když zhasne a Příště ho zabiju sám! v divadle Gong.

Další nesmrtelnou pohádkou, ve které se Míša objevila, je pohádka O Jasněnce a létajícím ševci, kde si zahrála s Janem Potměšilem O tom, že neumí hrát jenom princezny, diváky přesvědčila například ve filmu Andělská tvář, jehož producentem byl její bývalý manžel Jiří Pomeje (†54), nebo v lechtivé komedii Playgirls režiséra Víta Olmera.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy