Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Z prince Harryho je podpantoflák, říká královská biografka. Meghan poslouchá na slovo a plní její rozkazy

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Kritika

Vypadá to, že princ Harry (38) má stále méně svobody. Podle královské biografky Angely Levin je totiž zcela ovládán svou ženou Meghan Markle (41), která mu prý „jen dává rozkazy a on je poslouchá“. Šokující tvrzení uvedla v rozhovoru pro GB News.

Princ Harry žije se svou ženou Meghan Markle a dvěma dětmi daleko od své královské rodiny za oceánem. A zdá se, že mu to tak vyhovuje.

Královská biografka Angela Levin uvedla v rozhovoru pro GB News, že Harry je jako loutka, která poslouchá svou ženu na slovo. „Očividně dělá, co se mu řekne. Chci říct, že je stále slabší a slabší. Meghan mu jen dává rozkazy, a jak se zdá, on je plní,“ řekla v rozhovoru.

Obdrží cenu za lidská práva

Navzdory negativní pověsti v očích některých lidí mají vévoda a vévodkyně ze Sussexu obdržet cenu Roberta F. Kennedyho (RFK) za lidská práva a za to, že se postavili proti „strukturálnímu rasismu v rámci instituce“ britské monarchie.

„Věděli, že pokud to udělají, bude to mít následky, že ztratí svou rodinu, své postavení v této struktuře a lidé je za to budou obviňovat. I přesto to udělali, protože věřili, že nemohou žít sami se sebou, pokud tuto autoritu nezpochybní,“ prozradila prezidentka nadace Kelly Kennedy podle webu Telegraph.

Cena Roberta F. Kennedyho (†42) se uděluje pravidelně již od roku 1984 na památku mladšího bratra bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho (†46) a získávají ji lidé, kteří výrazně přispěli k rozvoji lidských práv.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy