Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Z prince Harryho je definitivně podpantoflák: Meghan mu diktuje, i co má pít!

Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
vévodkyně s bičem
Když si princ Harry (34) bral Meghan Markle (37), zřejmě ještě netušil, jaký režim ho čeká. Vévodkyni se podařilo udělat z rozpustilého zajíčka během chvilky poslušného pejska. Princ Harry tak teď dělá vše, co mu jeho manželka nařídí, a dodržuje dokonce i cvičební plán, který pro něj vymyslela.

Meghan Markle je pedantka dodržující přísný režim. To ostatně ví i část služebnictva, která kvůli ní utekla od královské rodiny. Princ Harry ale od své těhotné manželky jen tak neuteče, a tak se teď musí řídit pravidly, která mu Meghan nastavila. Z bývalého krále večírků se jako mávnutím proutku stal podpantoflák a jeho svoboda je definitivně v tahu.

První omezení přišlo v době, kdy Meghan otěhotněla. Harrymu bylo nakázáno, aby omezil konzumaci alkoholických nápojů. Princ si zřejmě neuvědomil, že jeden zákaz je jen začátek, a teď plave v pravidlech, která mu manželka nastavila. Alkohol už nesmí pít vůbec, a dokonce se musel vzdát i nápojů obsahujících kofein, místo toho si teď dopřává minerální vody. To ale není vše. Harry začal dokonce i cvičit jógu, kterou jeho manželka tolik miluje.

Harry v určité době vyváděl jeden skandál za druhým. Ještě než se s Meghan oženil, přestal kouřit a chodit na večírky. Podle osob z blízkého okolí královského páru teď princ vypadá podstatně lépe a dostává se do formy. Je ale jen otázkou času, jak dlouho vydrží fungovat v režimu, jaký mu Meghan nastavila.

Související články

Další články