Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z prcků jsou kolohnáti: Děti (12 a 15) Leoše Mareše a dalších slavných vyrazily do škol

Z prcků jsou kolohnáti: Děti (12 a 15) Leoše Mareše a dalších slavných vyrazily do škol
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
1.září

Jak prožívají slavné osobnosti první školní den svých zlatíček? Co jim na sociálních sítích popřály a komu se po svých dětech stýská? Je první školní den a všichni doufáme, že celý školní rok proběhne po dlouhé době normálně.

Je první školní den a děti se ve většině případů do školy těšily, neboť pandemie byla dlouhá a vyčerpávající. Ačkoli by se mohlo zdát, že si rodiče oddechnou, až po prázdninách a pandemii začnou jejich ratolesti chodit normálně do školy, podle slavných rodičů je tomu jinak. Mnoho známých osobností se na sociálních sítích pochlubilo svými školáky a popřálo jim zdar a sílu a někteří rodiče dokonce „zaplakali“, že už teď jim jejich děti chybějí. Moderátorka a herečka Eva Decastelo ve svém příspěveku napsala „Lásky naše. Tak už jim to zase začalo a nám se stýská. Po tom roce je to nezvyk, nemít je doma.“

Slavná modelka a módní ikona Simona Krainová se také rozepsala a posteskla si: „Najednou jsem si uvědomila, jak moc silně jsme srdcem propletený, láskou uvařený, je to až patologický“. Když se za synem Simony Krainové zavřely dveře, modelka otevřeně přiznala, že si v autě poplakala. Na konci svého příspěvku, stejně jako většina celebrit, popřála dětem krásný začátek školního roku a pevné zdraví.

Krásnou a slavnou maminkou je i bývala Miss Lucie Váchová Křížková, která dnes moderuje pořad Sama doma v České televizi. I Lucie umístila na instagramový profil foto s dětmi a popřála klidný vstup do nového školního roku všem školákům, ale vtipně také rodičům. Bývalá miss také prozradila, že u nich 1. září žádné velké nadšení nevyvolalo.

To sporťák, moderátor sportovních zpráv na ČT Vojta Bernatský, k fotce svých krásných dětí napsal především fakt, že první školní den je vždy výjimečný. Bernatský svým dětem popřál, aby vykročili pravou.

Největší celebrita u nás, Leoš Mareš, rovněž sdílel fotografii svých synů, kteří už jsou opravdu velicí. Na fotce je smějící se mladší Matěj (12) a mračící se Jakub (15). K fotce Leoš vtipně napsal: „Chlapci se už evidentně těší na nový školní rok.“

Za maminky prvňáčků se pochlubila Michaela Ochotská:  "A máme to za sebou. První školní den. Přeji všem prvňáčkům i jejich rodičům ať tuto zcela novou životní etapu zvládneme na výbornou."

Související články

Další články