Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Z prcka Dannyho DeVita se stal šedivý vlk. I přes své vrásky balí mladá děvčata!

Dříve vypadal jako jižanský typ, což postupem věku už nelze říct.
+ Další fotografie
Herec Danny DeVito je především znám svou malou postavou. Ale i přes výšku 152 centimetrů se dokázal propracovat až na vrchol, kdy byl dokonce nominován i na Oscara. I když ani on zrovna nemládne, na svou vrásčitou tvář stále umí sbalit kdejakou mladici. Poznali byste herce, kdybyste ho potkali na ulici?

Malý herec s velkým talentem Danny DeVito (71) si umí života pořádně užívat. Po třiceti letech manželství se rozvedl, jedna mladice vedle druhé se po jeho boku střídají. Na co je balí, když už dávno není ten jura, co propařil celou noc?

Rozhodně si za svou kariéru uškudlil dostatek peněz na to, aby do konce života nemusel nic dělat, rozmazloval milenky a žil na plný plyn. Sice už je to prošedivělý dědeček, ale peníze jsou silné afrodiziakum, tak se není čemu divit, že si může dovolit i celý harém.

Hvězda filmu Junior či Honba za diamantem oplývá charismatem i v pokročilém věku. Filmy už nenatáčí, věnuje se nejen prostopášným děvčatům, ale i svým třem dětem a produkční společnosti, která mu vynáší miliony dolarů. Natočil třeba trháky Pulp Fiction či Erin Brockowich.

Mohlo by vás zajímat

Další články