Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z pražských ulic: 4 důvody, proč je tahle paní in, i když vy si myslíte, že je to mimoň

Sekne jí to, že?
Zdroj: Facebook.com
Máme tu další úlovek z ulice. Je tahle paní IN, nebo je totálně OUT? Povedlo se jí sladit fialovou a zelenou tak, jak to mají fashion specialisté rádi? Co si myslíte vy?

Není vše tak, jak to vypadá, a někdy musíme k odhalení skutečného sdělení dešifrovat různé kódy. Například v pražských ulicích chodí spousta poslů módního proroctví, stačí se dívat kolem sebe a znát pár pravidel, podle kterých je poznáme. Pokud pravidla pochopíme, bude z nás nejvíc TOP člověk, který se zařadí do skupiny naprosto dokonalých lidí.

Sebevědomí jí nechybí Tak tahle paní se toho opravdu nebojí a to je chvályhodné. K čemu být stylově oblečená, když se můžu tvářit jako modelka, ať už mám na sobě cokoliv. Je důležité pochopit, že to, jak se cítíme, z nás i vyzařuje, a to tato paní pochopila na jedničku! I když stojí na semaforu, přijde si jako filmová hvězda v záři reflektorů.

Proč si lámat hlavu s trendy Má recht, k čemu sledovat trendy a utrácet peníze za nové oblečení. Tato dáma uznává názor, že se stejně vše do módy vrátí a ona je už naopak dávno v předstihu, jen my, blbci, na ni koukáme skrz prsty. Navíc její naprosto propracovaná kombinace zelené a růžové prozrazuje, že nejde o žádnou módní prvničku, tento model chtěl kupu odvahy a léta zkušeností.

Pohyblivá vánoční dekorace Vánoce se netrpělivě blíží a je potřeba se k tomu nějak postavit. Za chvilku se vyzdobí obchodní domy, ulice se prosvítí dekoracemi, do domácností se pomalu dostane vůně skořice, vanilky a ani tato krasavice nezůstane pozadu. Její ohoz á la nazdobený vánoční stromek přiblíží vánoční atmosféru každému, kdo bude tento model správně vnímat, jde pouze o zkoušku naší fantazie. Já bych na krk přidala ještě blikající barevný řetěz a místo čelenky nasadila dlouhou čapku s bambulí. Rozhodně by se za tento model nemusel stydět ani všemi obávaný Grinch.

Maskuje svou pravou podobu Mít 50 kg, dokonalý make-up a sexy vzhled je bráno už jako povinnost dnešní doby a jde už o trochu nudnou formu sebeprezentace. Proto je potřeba tomu čelit a nepodléhat nastavenému ideálu. Tato paní se ukryla do zvláštně vypadajícího stanu, který její skutečné a perfektní proporce zakrývá. Po svléknutí tohoto modýlku a sundání brýlí před námi stojí naprosto jiný člověk. Vše je to v hlavě, jde pouze o naše předsudky. Zamyslete se…

Související články

Další články