Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Z pošťáka Lacka je MILIONÁŘ: Když viděl šek s astronomickou částkou, nemohl zastavit slzy!

Lacko obdržel šek s astronomickou sumou.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 29 fotografií
Život v bídě mu budou připomínat už jen noční můry. Pošťák Ladislav Angyal (17), který se účastnil letošní SuperStar, zaujal nejenom svým nesmrtelným hitem, ale i smutným příběhem. Ten chytl za srdce tisíce lidí z Česka a Slovenska a ve sbírce sympatickému Lacimu ze slovenského Komárna nastřádali přes milion korun!

Sympatický klučina Ladislav Angyal (17) žil odmalička v nuzných podmínkách. Nikdy se ale zlovůlí osudu nenechal zlomit a bojoval. Statečně se staral o svou nemocnou maminku, která trpí dětskou obrnou, a s optimismem sobě vlastním vyhlížel lepší časy.

A letos se konečně dočkal. V aktuální řadě SuperStar se Lacko probojoval docela daleko a přesto, že ho porota nakonec vyřadila, zoufat si nemusí. Za vystoupení na koncertě Leoše Mareše (42) mu moderátor věnoval nezanedbatelnou částku a horentní sumu peněz mu poslali i diváci populární pěvecké soutěže.

V prvním přímém přenosu SuperStar, který běžel na televizních obrazovkách včera, obdržel Lacko šek na 1 307 777 korun!

Skromný zpěvák ze slovenského Komárna se nedokázal ubránit slzám, když mu moderátorka Jasmína Alagič (27) peníze předávala. „Chtěl bych především poděkovat všem, kteří se na částku složili. Tohle je akorát na to, abych se postavil na vlastní nohy a s maminkou jsme mohli bydlet důstojně,“ řekl sedmnáctiletý Laci, zatímco mu po tvářích stékaly slzy jako hrachy.

Původně měla být částka přibližně o půl milionu nižší. O to víc byl Lacko v neděli v šoku. Snad se mu bude odteď už jenom dařit!

Související články

Další články