Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Z porotce ze SuperStar Mariána Čekovského se stal neúspěšný hudebník

Marián Čekovský: porotce ze SuperStar je neúspěšným hudebníkem, ale jen ve filmu Večírek
Zdroj: tv nova
+ Další 2 fotografie
HERECKÝ DEBUT
Hudebník Marián Čekovský je znám českému publiku především jako porotce SuperStar. Za sebou má ovšem dlouhou hudební a komediální kariéru. Nyní se představí ve svém hereckém debutu ve filmu Michala Suchánka Večírek.

Jméno Marián "Čeky" Čekovský se v České republice stalo známým teprve v loňském roce, kdy byl hudebník jedním z porotců SuperStar Na české scéně do té doby téměř neznámý hudebník byl najednou vyhledávaným jménem. Přitom na Slovensku je už dlouhou dobu velkou hvězdou. Je známý nejen jako hudebník, ale také jako bavič. Čekovský hrál v kapelách No Name nebo I.M.T. Smile a nyní se představuje jako herec v novém filmu Michala Suchánka Večírek

Neúspěšný hudebník ve filmu

Marián měl do této doby za sebou pouze několik epizodních rolí. Proto je postava neúspěšného zpěváka Pišty jeho zatím největší úlohou. Pro roli shodil svůj typický plnovous, bez kterého je na první pohled téměř k nepoznání. Sám říká, že zatímco hudba je pro něho přirozená, před kamerou má obrovský respekt. Jako neškolený herec se prý snaží hlavně nepokazit práci svých kolegů.

Instagram plný aut

Třiačtyřicetiletý hudebník je velkým motoristickým fanouškem. Na svém Instagramu pravidelně přidává videa a fotografie, kde zkouší různé značky automobilů. Také jezdí na motorce, což se mu jednou málem stalo osudným, když mu řidič na křižovatce nedal přednost a došlo ke srážce. Naštěstí vyšel Čeky z celé havárky jen s pořádnými škrábanci. Zároveň se ale díky své vášni stal ambasadorem slovenského prodejce automobilů, kterému propůjčil svou tvář.

Rodina nade vše

V současné době Marián připravuje druhé sólové album. To první s názvem Best on vydal v roce 2019 a nahrávka se ihned stala hitem. Na tomto albu zpívala ve dvou písních i jeho současná partnerka, zpěvačka Nataša Džunková. S tou má malého syna Alexeje Mariana. Se svou předchozí partnerkou Ľubkou má pak dvě dcery, devatenáctiletou Hannah a patnáctiletou Sofii.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy