Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Z porodnice zpět domů: Štíbrová i Pártlová opustily Apolináře ve stejný den, sladily i kytice

Martina Pártlová a Nikol Štíbrová s potomky a partnery.
Zdroj: Foto Martina Pártlová a Nikol Leitgeb, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Radostná zpráva

Nejen že porodily ve stejný den, ale z nemocnice odešly také v tu samou dobu. Nerozlučné kamarádky Martina Pártlová (42) a Nikol Štíbrová (34) dnes 20. června opustily pražskou porodnici  U Apolináře a každá se vydala se svým partnerem a novorozencem domů. Nezapomněly si však pořídit zamilované snímky s ohromnými kyticemi v náručích. 

Šestnáctý červen byl jak pro zpěvačku Martinu Pártlovou, tak i pro její kamarádku, herečku Nikol Leitgeb, rozenou Štíbrovou, vskutku radostný den. Obě porodily ve stejný den v pražské porodnici U Apolináře. Nikol přivedla na svět již druhého chlapečka, kterého pojmenovala Tobias. Martina naopak porodila prvorozenou dcerku, které dala krásné jméno Stella.

Jako kdyby se domluvily

Zdá se, jako kdyby se tyto dvě nerozlučné kamarádky dohodly. Nejen že porodily ve stejný den, ale také porodnici opouštějí dne 20. června spolu. Vyzvednout si je přišli jejich partneři Petr Leitgeb a hudebník Josef Vařeka a přinesli svým polovičkám každý ohromnou kytici. Nikol dostala od Petra bílo-modrou, protože porodila chlapečka, Martina od Josefa zase bílo-růžovou, jelikož porodila holčičku.

Holky samozřejmě nezapomněly na rodinné fotografie i s novorozencem před Apolinářem.Přátelé, my vám ty medaile přivezeme. Vlk se nažral, Karkulka zůstala celá. Děkujeme za krásný gratulace. Taky chci poděkovat všem, co se starají u @apolinaroficialni o maminky a jejich miminka… děkuju za vaši trpělivost a za to, s jakou láskou svoji práci děláte,” napsala Martina Pártlová ke snímku na svém Instagramu.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy