Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Z pokérované boubelky sexy kulturistkou. Lidé si myslí, že její fotky jsou falešné!

To je proměna!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Jessie Gibson (33) byla boubelkou, která se spíš o kila navíc starala o svoje nová tetování. Jenže si později uvědomila, že takhle to dál nejde, a rozhodla se se sebou něco dělat. Neuvěřitelně zhubla a teď ji nikdo nemůže poznat!

Jessie Gibson (33) prošla takovou proměnou, která se jen tak nevidí. Dřív se o sebe nestarala a kila navíc neřešila. Pak si ale řekla dost a začala na sobě makat. Přestala kouřit, dala výpověď v call centru, kde pracovala, a soustředila se jen na sebe.

„Zlom nastal v době, kdy jsem přišla z party a nemohla jsem uvěřit tomu, co jsem viděla v zrcadle,“ řekla portálu Metro.co.uk. „Nebyla jsem spokojená ani se svým obličejem, podpatky, make-upem, byla jsem nešťastná,“ tvrdí.

Jessie se podařilo shodit 9 velikostí, tedy 60 kilogramů, díky přísné dietě a silovému tréninku. A postupem času se z ní stala fitness trenérka. Její proměna byla tak dramatická, že si někteří lidé myslí, že to není ona a celé je to lež. A její fotky popisují jako falešné. „I když mám stejná tetování, lidé si myslí, že ty fotky jsou falešné,“ řekla portálu Metro.co.uk.

Související články

Další články