Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Z pohodového domu vytvořila Ledové království: Posedlá panenka Elsa terorizovala rodinu

Z pohodového domu vytvořila Ledové království: Posedlá panenka Elsa terorizovala rodinu
Zdroj: archiv Emily Madonia
+ Další 3 fotografie
paranormal
V roce 2013 vyšla pohádka Ledové království a holčičky z celého světa si okamžitě zamilovaly hlavní hrdinku příběhu jménem Elsa. Panenky vypadající jako ona šly na dračku a jednu takovou pro svou dceru koupila i Emily Madonia z texaského Houstonu. Netušila, že tím na svou rodinu uvrhla roky teroru, který zcela nepřestal ani poté, co se panenky konečně zbavila.

Emily Madonia pořídila své dceři, která ze všeho nejvíc milovala Ledové království, panenku Elsu. Ta byla díky svým velkým modrým očím nadmíru rozkošná a po stisknutí tlačítka na náhrdelníku navíc začala zpívat filmovou píseň Let It Go. Skoro dva roky fungovala, jak měla a zdálo se, že je vše v pořádku, pak se ale začaly dít velmi divné věci.

Panenka, která po celou dobu zpívala anglicky, zničehonic začala zpívat i španělsky. „Najednou začala ty jazyky střídat. Nebylo na ní žádné tlačítko, kterým by bylo možné je měnit, bylo to prostě náhodné,“ řekla Madonia webu Houston 2.

Uvnitř hračky byly stále originální baterie a situace se začala zhoršovat. Panenka sama od sebe zpívala i ve chvílích, kdy byl její spínač na pozici vypnutí a tudíž neměla vůbec fungovat. Rodina byla sice vyděšená, ale rozhodla se tyto události přehlížet. Až v prosinci 2019 došla Emily trpělivost a zlomyslné Elsy se rozhodla zbavit.

Děsivý návrat

Rozrušená matka vyhodila panenku do popelnice a doufala, že je po všem. Po pár dnech ji ale znovu objevila doma, ležela v úložném prostoru gauče. „Děti tvrdily, že ji tam nedaly. Nemám důvod jim nevěřit, proč by se hrabaly v popelnici,“ řekla Emily s tím, že ratolestem navíc o vyhození ani neřekla.

Po návratu už Elsa anglicky vůbec nezpívala, zůstala pouze u španělštiny. Rodina se rozhodla ji znovu vyhodit, tentokrát ji zabalili hned do dvou pytlů, položili na dno popelnice a nad ní dali další pytle s odpadem, aby se ujistili, že ji nikdo nevyndá. Sami si sbalili věci a odjeli na několikadenní dovolenou.

Při příjezdu domů zůstali všichni v šoku. Kromě nich se totiž vrátila i panenka. „Přišla za mnou dcera a řekla mi, že Elsa je na zahradě. Přeběhl mi mráz po zádech, šla jsem se podívat a skutečně tam ležela,“ řekla Madonia. Po tomto zážitku se domluvila s dlouholetým kamarádem, kterému panenku poslala v balíku neoznačeném zpáteční adresou.

Lovci duchů

Panenka Elsa skončila u muže jménem Chris Hogan, který ji přidělal na kapotu svého Jeepu a tvrdí, že kdyby se začaly dít podivné věci, přiváže ji ke kovové tyči a hodí do jezera. Zájem o ni projevili i lovci duchů a vyšetřovatelé paranormálních jevů, kteří chtějí zjistit, co se v panence skutečně skrývá. Je otázkou, zda žádosti některých z nich aktuální majitel vyhoví.

Související články

Další články