Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Z podváděné Marcely se stala obézní kulička: Nakonec shodila 52 kilo a stala se z ní neskutečná kočka! Jak to dokázala?

+ Další 3 fotografie
Neuvěřitelnou proměnu uvidí diváci ve třetím dílu oblíbeného pořadu Jste to, co jíte. Paní Marcelu z Ostravy zradil manžel, jediným lékem na její smutek se pro ni stalo jídlo. V průběhu dvou let se projedla do stavu, kdy se o její život začaly bát dcery i její maminka. Naštěstí včas zatáhla za záchrannou brzdu a rozhodla se bojovat. Nakonec pokořila všechny rekordy za celou historii tohoto pořadu.

Marcela Murasová (41) je maminkou dvou dospívajících dcer. Dlouho se nemohla vzpamatovat z nevěry svého manžela a začala svůj žal zajídat. Byla to aktivní žena, ale dostala se až na samé dno.

„Máma žije jako důchodkyně. Z práce utíká rovnou domů a zajímá se jen o nás, kočku a psa. Večer kouká na televizi, u toho vypije dva litry kofoly, sní bonboniéru a jde spát. V noci slyším, jak jde zase do lednice. Mám o ni strach!“ říkala o ní před natáčením starší dcera Nikola.

Markéta měla vysoký krevní tlak, šelesty na srdci, bolely ji klouby, trpěla zažívacími problémy a osteoporózou Pak se na ni vrhli experti z pořadu Jste to, co jíte. Výživový poradce Petr Havlíček jí nastavil jídelníček a trenérka Hanka Kynychová jí sestavila cvičení na míru.

Po dobu čtyř měsíců, kdy byla paní Marcela pod dohledem všech čtyř odborníků Jste to, co jíte, odvedla velký kus práce zejména s psycholožkou Laurou Janáčkovou. Ta se ji snažila přivést zpět k pozitivním myšlenkám a zejména plánům do budoucna. Z ženy, která se stranila společnosti lidí a utápěla se ve zradě blízkých, se nakonec stala dáma, která k radosti svých nejbližších dokázala zdánlivě nemožné. Po čtyřech měsících vážila o 33 kilo méně

Do dnešního dne, osm měsíců od začátku natáčení zhubla paní Marcela 52 kilogramů a je na váze 81 kilogramů. Historicky je tak nejúspěšnější účastnicí pořadu Jste to, co jíte.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy