Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Z podivné zrůdičky je už zase muž! Tahle změna je opravdu šokující!

Tohle je opravdu šokující proměna.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Celý život být odlišný není nic příjemného. Své by o tom mohl vyprávět mladý muž Lee, který od dětství trpěl poruchou v oblasti nosu. Muži se nevyvinula kost, a tak byl jeho vzhled opravdu zvláštní a od ostatních lidí odlišný. Vzhled tapíra už je ovšem dávno pryč a muž se těší z nového vzhledu i nové životní energie. Posuďte sami, co dnes plastičtí chirurgové dokáží.

Být jiný je pro jedince opravdu traumatickým zážitkem. Přijdete si jako pod lupou, každý pohled patří vám a vašemu postižení a v některých případech se nevyhnete ani nevkusným dotazům, které vám způsobují nepříjemné pocity a traumata. Právě proto je pro takové lidi vysvobozením, pokud jim lékaři pomůžou a oni splynou s davem.

Podobný příběh má Lee, kterému se nevyvinula kost na nose a on se tak od dětství potýkal s poruchou v oblasti svého nosu. Postižení mu nezpůsobovalo pouze dermatologický problém, ale i dýchací obtíže. Kvůli svému malému sebevědomí žil muž převážně v ústraní a nevyhledával společnost.

Naštěstí mu naději na lepší život dali oblíbení chirurgové Paul Nassifa a Terry Dubrow, kteří ho deformace zbavili. Lee si prošel náročnou operací, během které se lékařům podařilo nos opravit a muži tak dopřát šťastný a pohodový život. Výsledek posuďte sami.

Související články

Další články