Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Z plochodrážnice Kopřivové žena s kyprými tvary: Jágr vtipkuje o dvojčatech, je snad konečně v tom?

Je v tom?
+ Dalších 31 fotografií
Veronika Kopřivová (27) je sice stále mladá šťabajzna a na děti má ještě čas, ale to se rozhodně nedá říct o jejím příteli, hokejistovi Jaromíru Jágrovi (46). Nejenom že už je docela dost starý na hokej a zdravotní komplikace se čím dál tím více hlásí o slovo, ale už i na děti má nejvyšší čas. Podle nejnovějších fotek Veroniky na sociálních sítích jí pořádně narostla prsa. Že by snad křehká blondýnka byla opravdu v tom? Navíc Jaromír před časem na tohle téma dost vtipkoval.

Veronika Kopřivová je šťastná žena, i když to v poslední době podle jejích sociálních sítí vypadá, že cestuje po světě se svými kamarádkami, zatímco Jaromír Jágr řeší své zdravotní problémy. Už několikrát se nechala slyšet, že věci spojené s Jaromírem a jejich soukromím nebude dávat lidem na odiv.

A zatím se toho také drží. Nicméně její fanoušci začínají spekulovat úplně o něčem jiném. Podle některých by klidně mohla být Veronika těhotná. Zatímco na starších fotkách má úplně plochý hrudník, tak na těch novějších se chlubí pořádným dekoltem.

Pár lidí jí dokonce přálo všechno nejlepší k těhotenství a Jaromír tuhle informaci nedávno podpořil malým žertem. „Je to pravda, už je to tak. Podle mě to budou dvojčata. Kdo umí střílet, ten umí střílet, já byl vždycky střelec,“ řekl s úsměvem na rtech.

Jak to doopravdy je? Je možné, že by oblíbený pár čekal konečně potomka nebo potomky? Třeba se zanedlouho dočkáme pořádného překvapení!

Mohlo by vás zajímat

Další články