Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Z Patricie Solaříkové je třicátnice. Jak šel čas s hvězdou Ulice?

Zdroj: archiv
+ Dalších 28 fotografií
Narozeniny slavných
Je to tak! Patricie Solaříková dnes slaví třicáté narozeniny. Hvězda nekonečného seriálu Ulice se ale věkem nikterak trápit nemusí, jelikož vypadá pořád báječně. Třicet by jí nikdo rozhodně nehádal. Koneckonců ani před lety nevypadala na svůj věk. Jak šel čas s Patricií Solaříkovou?

Herečky Patricie Solaříkové se fanoušci nemohou nabažit. Milovali ji, i když měla v minulosti o pár kilo navíc. Ta během let hravě shodila a užívá si toho, jak skvěle vypadá. Ocenit to jistě umí i její přítel Tibor Pagáč, po jehož boku Patricie jenom září

Ten ve stejně branži jako jeho přítelkyně rozhodně nedělá. Pracuje jako event manager v jedné hudební televizi. My Patricii přejeme, aby jí vztah ještě dlouho vydržel, protože si to zaslouží, navíc ve třiceti je pomalu čas přemýšlet o miminku.

Jistě ji ovlivnilo i těhotenství jejích kamarádek, jako je Aneta Krejčíková nebo Míša Tomešová, které už ale děti porodily. Uvidíme, třeba nás Patricie za chvíli překvapí zakulaceným bříškem. Pamatujete si, jak vůbec vypadala, když jí ještě zdaleka nebylo tolik? Podívejte se do naší galerie.

Související články

Další články